Včelia materská kašička a jej zdravotné účinky

26.09.2022

Včelia materská kašička má priaznivý vplyv na všetky systémy ľudského tela. Zvyšuje vitalitu, normalizuje metabolizmus, podporuje rovnováhu nervového a hormonálneho systému, znižuje negatívny vplyv stresu a toxínov na ľudský organizmus, pomáha znižovať hladinu cholesterolu a cukru v krvi, zvyšuje imunitu, detoxifikuje telo, podporuje krvotvorbu, zlepšuje pamäť a podporuje plodnosť. Pozitívnych účinkov včelej materskej kašičky je naozaj veľa.

Pravidelné alebo občasné užívanie včelej materskej kašičky vo významnej miere podporuje zdravie ľudského tela. Včelia materská kašička je prirodzeným a vysokokvalitným výživovým doplnkom z prírody, ktorý má početné a cenné zdravotné benefity pre ľudský organizmus.Čo je včelia materská kašička?

Včelia materská kašička je prírodná látka, ktorú produkujú včely a kŕmia ňou larvy a včeliu kráľovnú. Včelia kráľovná sa rodí ako obyčajná včela, ale celý život je iba materskú kašičku. Táto jedinečná strava ovplyvňuje unikátnosť včelej kráľovnej. Včely robotnice žijú v priemere iba 20 - 40 dní, kým včelia kráľovná žije 4 - 5 rokov. Je oveľa väčšia ako včely robotnice a denne nakladie vajíčka zodpovedajúce až 2,5 násobku jej váhy. Včelia materská kašička pôsobí pozitívne nie len pre včeliu kráľovnú, ale rovnako aj na ľudský organizmus.

Podpora detoxikácie 

Rozvoj ochorení v ľudskom tele je úzko spätý so stavom ľudského organizmu. Ak vieme udržať svoje telo v zdraví a rovnováhe, vieme predísť mnohým ochoreniam. V súčasnom svete je takmer nemožné plne sa vyvarovať toxickým látkam v životnom prostredí a chemickým látkam v potravinách. Ak sa tieto látky a zlúčeniny hromadia v tele, môže to viesť k vzniku vážnych zdravotných problémov. Je dôležité telu pomôcť zbaviť sa ich. Pre tento účel je vhodná pravidelná detoxikácia, ktorá robí telo zdravším a odolnejším voči chorobám.

Detoxikáciu je možné vykonať viacerými metódami. Jednou z nich je konzumácia včelej materskej kašičky. Vďaka jej bohatému zloženiu (bielkoviny najlepšej kvality, komplex vitamínov skupiny B, minerály, cukry, tuky a mnoho iných vzácnych zložiek) napomáha regenerácii buniek, čím podporuje vyvážené a zdravé fungovanie ľudského tela.


Skopírujte si nasledujúci zľavový kód a zadajte ho pri objednávke na stránkach www.vceliamaterskakasicka.sk alebo www.bee-well.sk:

Zľavový kód:  98fi-6bxl-bab1


Jej zložky nie len vyživujú ľudský organizmus, ale ho aj posilňujú a podporujú správnu funkciu pečene, ktorá je hlavným detoxikačným orgánom tela. Včelia materská kašička nie je farmaceutickým prípravkom, ale prírodnou látkou. Práve preto sú jej zložky oveľa účinnejšie ako synteticky vyrobené vitamínové doplnky výživy a nespôsobujú žiadne vedľajšie účinky.

Keď začnete užívať včeliu materskú kašičku, vo vašom tele sa spustí proces detoxikácie. Po pár dňoch užívania včelej materskej kašičky môže tento proces vyvolať hnačku alebo bolesť hlavy. Napriek týmto zdanlivo negatívnym príznakom ju neprestávajte užívať. Tieto účinky sú spôsobené samotnou detoxikáciou. Po prekonaní úvodnej detoxikačnej fázy si môžete užívať priaznivé účinky materskej kašičky, vďaka ktorým bude vaše telo v rovnováhe.

Podpora imunitného systému

Včelia materská kašička pôsobí pozitívne na imunitný systém a ovplyvňuje jeho funkciu. Pomáha imunitnému systému bojovať proti vírusom, baktériám, plesniam a jedom a podporuje funkciu bielych krviniek, ktoré odstraňujú nebezpečné látky z ľudského organizmu. Včelia materská kašička obsahuje aj zložky, ktoré priamo ničia baktérie. Na základe mnohých výskumov sa dokázalo, že jej zložky efektívne zastavujú rozmnožovanie herpesového vírusu a účinne ničia vírus chrípky, plesne a baktérie E. coli. Včelia materská kašička vďaka svojmu pozitívnemu účinku na imunitný systém navyše urýchľuje zotavovanie po ochoreniach.