Krása


Ako efektívne a prirodzene spomaliť starnutie? V tomto článku si rozoberieme základné kroky k prevencii starnutia a udržania nízkeho biologického veku buniek, orgánov a tkanív.

Akupunktúru možno použiť nie len na telo, ale i na tvár, vďaka čomu ňou môžeme dosiahnuť výrazné anti-agingové účinky. Tvárová akupunktúra spevňuje pleť, slúži ako prirodzená a bezpečná náhrada botoxu a výplní kyselinou hyalurónovou a zlepšuje symetriu tváre.

Vrásky na čele trápia od určitého veku takmer každého jedného z nás a sú jednou z najčastejších príčin aplikácie botulotoxínu. Čo spôsobuje ich vznik a ako sa im vyhnúť? Vrásky na čele súvisia s očnými svalmi a jednou z primárnych príčin ich vzniku je ich oslabenie.

Veľké pery sú aktuálnym trendom. Väčšina dnešných žien túži po plných veľkých perách. Veľmi obľúbené sú výplne pier kyselinou hyalurónovou a formovanie pier ruskou metódou ''russian lips''. Je ale pravda, že veľké pery sú krajšie a atraktívnejšie ako menšie pery?

Krása je dôležitá. Každý z nás chce vyzerať dobre a páčiť sa sebe aj druhým. Krása je odvekou súčasťou našej kultúry. Oslavujeme ju, obdivujeme a prirodzene k nej inklinujeme. Tá skutočná krása vychádza zvnútra. Teraz ale nemám na mysli charakter človeka a ľudské vlastnosti.

Naša koža je najväčší orgán nášho tela a absorbuje látky, ktoré na ňu dávame v podobe pleťového krému. Z tohto dôvodu je dôležité dávať pleti zdravú a kvalitnú výživu.

Čo odlíši dobre urobený botox od nesprávne urobeného botoxu? Jedným z najdôležitejších faktorov je zachovanie určitého stupňa mimiky svalstva tváre a zachovanie prirodzenosti.

Jedným z anti - ageingových must - have je retinol. Retinol dokáže do tak veľkej miery zlepšiť stav pleti, že vie zabrániť ochabovaniu tváre a pôsobiť ako prirodzený facelifting. Je to ideálny produkt a mal by byť súčasťou starostlivosti o pleť každej ženy po 25. roku života.

Gua sha je skvelá pomôcka v udržaní dlhodobej krásy tváre. Uvoľní svalové napätie, vyhladí vrásky a spevní kontúry tváre. A čo je na gua shi najlepšie je, že je prirodzenou metódou.